Informace o kempu

Autokemp Aljaška leží ve Staré Olešce zhruba 10 km od Děčína. I přesto, že je kemp obklopen lesem, z jeho níže položené části můžete obdivovat klidnou vodní plochu Olešského rybníka.
Kemp je tvořen deseti dvoulůžkovými chatami a dvaceti čtyřlůžkovými chatami, budovou sociálního zařízení, recepcí, hospůdkou, společnou kuchyňkou, sportovní plochou a dětskými zábavními prvky.

Chatky

Chaty jsou dřevěné, standartně vybavené válendami, stolem, židlemi, poličkami, lednicí, elektrickou přípojkou měřenou elektroměrem.

Sociální zařízení

Sociální zařízení je dělené na dámskou a pánskou část a část pro tělesně handikepované hosty. V každé části se nachází toalety, umývárna a sprchy na žetony.

Recepce

Recepce je umístěna na příjezdu do kempu, kde si náštěvníci domluví ubytování.

Doba nástupu ubytování je stanovena v den příjezdu od 14 - 18 hodin. Host je povinen opustit ubytovací prostor v den odjezdu do 10 hodin dopoledne. V případě nedodržení lhůty si bude provozovatel účtovat cenu ubytování za další celý den.

Sportovní vyžití

V areálu kempu je možno využít zpevněné plochy k míčovým i jiným hrám.

Atrakce pro děti

Pro děti nabízí kemp pískoviště, pískový bagr, houpačky a sportovní vybavení k zapůjčení.

Autokemp Aljaška, Stará Oleška

V kempu je k dispozici:

  • povlečení
  • víceúčelové asfaltové hřiště
  • ohniště
  • nové sociální zařízení
  • nově otevřená Hospůdka na Aljašce s venkovní terasou
  • houpačky, pískoviště pro děti, pískový bagřík
  • společná čajová kuchyňka pro přípravu méně náročné stravy

Video

Foto

Okolí

Kemp se nachází v obci Stará Oleška, která je vzdálená zhruba 10 km od Děčína. Obec leží na území Českého Švýcarska v krásném prostředí lesů, luk a rybníků.

Poblíž kempu je několik značených turistických stezek vhodných pro pěší turistiku ale i cykloturistiku, směřujících především k Olešskému rybníku. Rybník je vhodný ke koupání, má travnatou pláž a brouzdaliště pro děti. Východní část rybníka slouží pro sportovní rybaření na celodenní povolenku, kterou je možno zakoupit přímo na pláži. V západní části rybníka je zřízena rezervace vodního ptactva. V okolí je možnost houbaření a horolezectví na pískovcových stěnách.

Tipy na výlety a další zajímavosti v okolí